Hydraulické válce čerpadla z České Republiky

HYDRAULICKÉ VÁLCE A ČERPADLA Z ČR

KGF HYDRAULIKA

Naše společnost s tradicí od roku 1992 se zabývá vývojem, výrobou a prodejem špičkové hydrauliky 700 bar. KGF sortiment zahrnuje:

Hydraulické válce a pumpy KGF pomáhají všude tam, kde je zapotřebí manipulovat s těžkými předměty, které by člověk sám neuzvedl. Není však hydraulika jako hydraulika, vsaďte na spolehlivost inovaci z České republiky a nakupujte u odborníků z KGF. To, že se jedná o špičková a kvalitní hydraulická zařízení netvrdíme my, ale naši zákazníci, kteří u nás s jistotou nakupují více jak 20 let. Spolehlivost hydraulických válců KGF garantujeme zárukou 3 let.

SPOLEHLIVOST. 3 ROKY ZÁRUKA NA HYDRAULICKÉ VÁLCE KGF.

INOVACE. TAM, KDE OSTATNÍ KONČÍ, MY ZAČÍNÁME.  více informací >

Hydraulické válce a čerpadla KGF se vyznačují bezkonkurenční výkonností, kvalitou a životností. Toho jsme docílili nejen konstrukčními a technologickými inovacemi, ale i výběrem vysokojakostních materiálů a jejich speciální úpravou, jako je např. povrchové tvrzení. Při vývoji hydraulických řešení uplatňujeme metody počítačového modelování a simulace namáhání, díky které jsme snížili výšku i hmotnost hydraulických válců a pump. Na hydraulické válce KGF se tedy můžete spolehnout v každé situaci, např. v nízkémvýškově omezeném prostoru nebo v prašném či vlkém prostředí.

ROZHODNETE-LI SE PRO HYDRAULICKÉ NÁŘADÍ KGF, ZÍSKÁTE:

  • hydraulické válce určené pro komfortní denní použití - u hydraulických panenek je zpětný pohyb pístu zajištěn vratnou pružinou, která spolehlivě a rychle po odlehčení zatáhne píst do výchozí polohy (jestliže potřebujete s válcem vykonat více pracovních cyklů, velmi oceníte tuto vlastnost, která se projeví výraznými časovými úsporami) 

  • hydraulické lisy KGF jsou vhodné pro použití i v těch nejnáročnějších podmínkách. Díky několika filtrům a povrchové úpravě jsou odolné proti prachu, vlhku a korozi. Navíc mají speciální ochranu proti možnému poškrábání vnitřních ploch pístu a tím se hydraulické válce KGF nezadírají.

  • hydraulické zvedáky dosahující vysokého výkonu při nízké hmotnosti - hydraulické válce i čerpadla KGF jsou ve srovnání s produkty jiných výrobců podstatně lehčí a tímto mobilně použitelné a ručně přenosné

  • kompaktní a lehké hydraulické písty série P a NM se vyznačují sníženou výškou, takže jsou vhodné i pro práci v nízkých, stísněných prostorech

  • zařízení na které se můžete plně spolehnout i při termínově vypjatých situacích - prověřenou kvalitu garantujeme 3-letou záruční dobou na hydraulické válce

  • naši rychlou technickou podporu a odbornou pomoc při řešení komplexních situacích vyžadujících nasazení velkých sil a tlaků

  • pohotový a odborný servis výrobní mateřské firmy v Brně - okamžitá dostupnost náhradních dílů

Spolehněte se na prověřenou kvalitu z ČR a vyberte si z našeho širokého sortimentu. Můžete se rozhodnout pro zařízení univerzální, např. hydraulické válce série U (U jako universální), použitelné pro různé činnosti nebo zařízení na míru, které přizpůsobíme Vašim individuálním potřebám. Kontaktujte nás pro vyřešení Vašich i zcela speciálních požadavků při nasazení velkých sil v malém prostoru. Rádi Vám poradíme na tel. +420 543 245 870.